0322 324 37 81 0535 223 30 78

27 Haziran-2 Temmuz DOĞU KARADENİZ & YAYLALAR & BATUM

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

*
0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

27 Haziran-2 Temmuz  DOĞU KARADENİZ & YAYLALAR & BATUM

27 Haziran-2 Temmuz /19-23 Temmuz / 9-14 Ağustos / 22-27 Ağustos

TUR  PROGRAMI

1.GÜN:

i akşamı 17:45'de İSTASYON MEYDANI’NDA buluşmanın ardından 18:00'da  hareket ederek Karadeniz maceramıza başlıyoruz.

2.GÜN   Hopa,Batum,

Sabah saatlerinde Hopa'ya gelmiş oluyoruz.Hep birlikte alacağımız kahvaltı sonrası Batum'a geçiyoruz.Güzel bir gün geçireceğimiz Batum'da şehrin sokaklarından geçerek keşfe başlıyoruz.

Botanik Bahçe,Ali ve Nino Heykeli,Avrupa Meydanı,Astronomik Saat,Batum Bulvarı ve kiliseler gezip göreceğimiz yerler arasındadır.Batum gezimiz otele yerleşme.Akşam yemeği ve dinlenme.

3.gün

 Borçka,Karagöl,Hopa,Ayder Yaylası,

Kahvaltı sonrası valizlerimizide alarak otelimizden ayrılıyoruz.Rotamız Borçka/Karagöl...

Bizleri bekleyen minibüslerle Karagole doğru güzel bir yolculuk yapıyoruz.Karagöl'ün huzur veren doğası eşliğinde çay kahve içebilir,küçük teknelerle gölde gezinti yapabilirsiniz.Birbirinden güzel fotoğraflar çekerek gezimizi ölûmsûzleştiriyoruz.Serbest zaman bitimi minibüslerimize geçiyoruz.Tekrar Borçka'ya gelerek otobüsümüze geçiyoruz.Ayder Yaylası bizleri bekliyor...

Konaklama yapacağımız otelimize uğrayarak valizlerimizi bırakıyoruz.Doğa yürüyüşleri ile Ayder Yaylasının tadını çıkartıyoruz.Şenlikdüzü ve Kalegon Mevkiinde yapacağımız bu gezi de Ayder Yayla’sında Gelintülü Şelalesine kadar gelerek  harika fotoğraflarla Ayder yaylasında ki bu doğa gezimizin tadına varıyoruz.Ayder yaylasının o muhteşem manzarası eşliğinde közde kahvenin tadına vararak doğanın muhteşem güzelliğinin tadını çıkartıyoruz.(Dileyen misafirlerimizi serbest zaman içerisinde Huser Yaylasına götürüyoruz.Minimüs transfer ücreti ekstradır.)

KONAKLAMA AYDER YAYLASI( konaklama yeri değişebilir.)

4. gün

 Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Çat Vadisi, Zirkale, Şenyuva Köyü,Palovit Şelalesi,Kavrun Yaylası

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çamlıhemşin’e gelerek burada tur minibüsleri ile  tur güzergahındaki en güzel noktala  olan  Zilkale  anlatılmaz yaşanır derecede güzel olan bir gölge olarak bizleri bekliyor olacak.Filmlere  ve dizilere konu olan bu bölgedeki konaklar köprüler Şenyuva köyünde doğası ve  tarihi ile sizleri büyüleyecek.Tarihi konakları kendine özgü mimarisi, Çat ve Fırtına vadisinin manzarası ile bu bölge bizleri kendine hayran bırakacak.Bölgedeki en güzel şelale olan Palovit şelalesi ise eşsiz güzelliği ve yol boyunca doğanın el değmemiş güzelliği ile bizleri dinginleştirecek.Bölgede alacağımız öğle yemeği ise turşu kavurması mısır ekmeğinden, laz böreğine, mıhlama yada kuymak ile yemek kültürünü bizlere yansıtacak.Gezimiz Palovit şelalesi sonrasında Kavrun ile devam ediyor.Yayla turu bitimi isteğe bağlı olarak rafting ve zipline ile devam ederken en eğlenceli anları yaşayacağız.Bu aktiveteler sonrası Ayder Yaylasında bulunan otelimize tekrar dönüyoruz.Dileyen misafirlerimiz otelimizdeki akşam yemeği sonrası tadı damağında kalan yöresel müziklerin ve ritimlerin keyfini bölgedeki kendine özgü lokallerde horon ve tulum ile renklendirebilecek.

KONAKLAMA AYDER YAYLASI ( konaklama yeri değişebilir.)

 

4.GÜN

 Trabzon;Maçka Vadisi, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Sürmene ve Bıçakları, Of, Çaykara, Uzungöl, Lustra-Karaster Yaylaları

Sabah kahvaltı sonrası Ayder'den ayrılıyoruz.Of ilçesinden Solaklı nehrini izleyerek Çaykara üzerinden Uzungöle ulaşıyoruz.Yol boyunca göreceğimiz çay bahçelerinin Doğu Karadeniz ormanlarıyla bütünleşmesi bizleri Karadeniz’in o muhteşem doğasıyla tekrar büyüleyecek.Uzungöl’ün doğal güzelliğinde göl çevresi yürüme yolunda serbest zamanı değerlendirebilirsiniz.Cafelerde çay/kahve içebilirsiniz.Veya ekstra olan Lustra-Karaster yaylalarınada rehberimiz eşliğinde gidip gelebilirsiniz.Öğle yemeğimiz sonrası Sürmene ilçesinde mola vererek yöreye özgü geleneksel el sanatları olan Sürmene Bıçağını tanıyoruz.Ardından gezimize müthiş Maçka Vadisi’nde yer alan Sümela Manastırı ile devam ediyoruz.Manastırın içerisine giriyor ve buradaki tarihi kültürel noktaları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz.Altındere Milli Parkı içerisinde yer alan Sümela manastırı muhteşem doğası ve tarihi ile sizleri büyüleyecek.Sümela’da vereceğimiz serbest zamanda dileyenler kahve keyfi eşliğinde doğal Karadeniz güzelliklerinin keyfini çıkartabilirler.Serbest zaman bitimi aracımızda buluşarak Adana'ya dönüyoruz... . EMRECİK TURİZM’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bir başka EMRECİK TURİZM programında görüşmek dileği ile.Vedalaşıyoruz.

 

Kişi Başı 2375₺

Ücrete dahil olanlar;

*Turizm Otobüsü İle Ulaşım

*İlk Gün Sabah Hopa'da Kahvaltı

*Araçta Sıcak Soğuk İçecek İkramları

*3 Gece Otel Konaklama

*Otellerde Akşam Yemekleri Ve Kahvaltılar

*Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sağlık Sigortası

*Batum Gezisi İçin Otobüs(Yurtdışına Uygun Turizm Aracı) 

 

Ücrete dahil olmayanlar;

*Yaylalara Transfer Minibüs Ücretleri

*Öğle Yemekleri Ve Tüm Yemeklerin Yanında Alınan İçecekler

*Rafting,Zipline Gibi Aktiviteler

*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

*Batum Giriş Harç Ücreti(150 Tl)

*Bireysel Tüm Harcamalar

 

 

ÖNEMLİ NOT:

  • Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
  • Tura Kayıt sırasında sizden ön ödeme talep edilir. Bu yapmış olduğunuz ön ödeme çok özel bir durum olmadığı sürece tur iptal durumunda iade edilmez. 
  • Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez.